Натисни на одному із розділів, щоб перейти до інформації, яка тебе цікавить.
Як залишатися у безпеці онлайн
5 шляхів отримати підтримку, якщо щось пішло не так
Ця сторінка містить поради для дітей та молоді в Україні про те, як захистити себе та друзів в інтернеті та уникнути експлуатації, а також детальну інформацію про доступну підтримку.
Натисни на одному із розділів, щоб перейти до інформації, яка тебе цікавить.
Як залишатися у безпеці онлайн
5 шляхів отримати підтримку, якщо щось пішло не так
Ти можеш проводити багато часу в інтернеті, грати, переглядати веб-сторінки та спілкуватися з друзями, але можуть бути люди, які захочуть зв’язатися з тобою та спробувати подружитися. Вони можуть здатися приємними, та насправді бути злочинцями, яким не можна довіряти. Ось чому важливо розуміти небезпеку спілкування з кимось, кого ти не знаєш.
Сьогодні для молоді в Україні існує чимало ризиків.
У нещодавньому опитуванні ми запитали українських дітей про їхній досвід в інтернеті. Вони розповіли нам, що бачили підозрілі оголошення або отримували такі повідомлення.
Ось кілька порад про те, як залишатися в безпеці і що робити, якщо щось піде не так.
Онлайн грумінг – це коли хтось використовує інтернет, щоб обманом змусити молоду людину виконати дії сексуального характеру, наприклад, надіслати відео чи зображення з оголеним тілом. Злочинці можуть змусити тебе порушувати закон та навіть займатися шпигунством. Це неправильно та є однією із форм торгівлі людьми.
Люди, які займаються грумінгом, перш ніж просити зробити щось сексуальне або злочинне, спробують побудувати довірливі стосунки.
Зазвичай складно зрозуміти, коли хтось хоче скористатися тобою, але незалежно від того, що сталося, тобі завжди можуть допомогти організації підтримки.
Є декілька речей, які ти можеш зробити, щоб захистити себе в інтернеті:
Щоб зменшити ризики онлайн експлуатації:
Ось організації, які можуть підтримати тебе та допомогти різними способами. Будь ласка, згадай STOP THE TRAFFIK, якщо ти зв’яжешся з будь-якою з перелічених нижче організацій.
Державна гаряча лінія, яка працює 24/7, безкоштовно, анонімно та конфіденційно
Анонімно. Конфіденційно. Безкоштовно. Цілодобово. Контатні номери - 116 111 або 0 800 500 225
Анонімно. Конфіденційно. Безкоштовно. Цілодобово. Контактні номери - 116 123 aбо 0 800 500 335
Представництво Міжнародної організації А21 в Україні для боротьби з торгівлею людьми. Кожен, хто звернувся за допомогою до А21, може отримати безкоштовну консультацію та допомогу, юридичну допомогу, психологічну підтримку в кризовій ситуації, отримати одноразовий продуктовий набір з товарами першої необхідності.
Діти можуть звернутися за допомогою, скористувавшись кнопкою внизу головної сторінки офіційного сайту організації, заповнити анкету та отримати психологічну підтримку спеціаліста #stop_sexтинг. Консультації є конфіденційними та безкоштовними.
STOP APP дозволяє будь-кому, хто став свідком можливої торгівлі людьми, повідомити про це конфіденційно та безпечно. На твоєму телефоні не залишеться запису надісланого звіту. Додаток доступний українською мовою.
STOP THE TRAFFIK – це організація, яка займається запобіганням торгівлі людьми. Ця програма збирає історії людей про глобальну торгівлю людьми, щоб не допустити цього злочину в майбутньому. Ми не є рятувальною організацією, і цей додаток не контролюється 24/7, але буде перевірений наступного робочого дня. Якщо комусь загрожує безпосередня небезпека або було скоєно злочин, терміново зв’яжися з правоохороними органами.
News about what we're doing, campaign updates, and how you can get involved.